Jak zacząć?

Witam

Mam do was pytanie jak zacząć grę żeby na początku nie mieć strat ? Chodzi mi o to jak ustawić ustawienie siedzeń, serwis pokładowy, jakie samoloty kupić (na trasy regionalne i po europie) oraz jakie ceny biletów ustawić? 

Witaj,

Pierwsza rzecz - w tej grze samolotow sie generalnie nie kupuje, a juz na pewno nie na starcie - leasing jest jedyna opcja godna uwagi.

Reszta zalezy w duzej mierze od miejsca w ktorym grasz i modelu biznesowego. Na poczatek polecam jakis sredniej wielkosci port, najlepiej z niewielka konkurencja, do tego niezbyt duze samoloty i polaczenia regionalne. O trasach miedzykontynentalnych na razie zapomnij, do tego potrzebna jest solidna baza w postaci polaczen lokalnych.

Na pewno zacząłbym od DH4 albo AT5. Ceny zostawiłbym na domyślnych, albo lekko je podniósł. 

Cześć,

Jestem tu nowy. Założyłem linię na serwerze Ellinikon (Sunny Wings Airways) i zastanawiam się, czy model, który przyjąłem (brak hubu i loty w stylu Ryanaira czy Wizzaira - z kilku lotnisk na popularnych kierunkach) ma szansę na przetrwanie i osiąganie zysków.

Ktoś mógłby się na ten temat wypowiedzieć? Prowadziliście linie na tej zasadzie?

Pozdrawiam

@Mathias22:

Jeżeli zaczniesz latać jedynie P2P to będzie Tobie bardzo ciężko... Chyba, że nie masz konkurencji i latasz na lukratywnych trasach ekonomicznymi samolotami (DH4). Pasażerowie transferowi to zazwyczaj 30-50% i jednocześnie wypełniają kilka destynacji.

Niestety musiałem zamknąć linię, bo wyniki były niezadowalające. Teraz będę szukał lotniska, na którym mogę zrobić hub (w KRK niestety się nie dało)

Witam, aby obniżyć koszty serwisowania kierując się ceną  wybrać firmę o cenie parszywej czy doskonałej? Pod którą nazwą kryją się niższe koszty?