Zagląda ktoś tutaj ?

O! coś drgnęło :)

od dziś nie mogę zalogowac się na serwer pearls czy wie ktoś jaka jest tego przyczyna?

U mnie wszystko ok. Skontaktuj się z support@airlinesim.com

Odgrzewamy :)

Witam, od niedawna gram na GATOW. Trudne początki i na razie mała, regionalna linia z 11 samolotami w Europie.

Pozdrawiam,

Również pozdrawiam. Ja ciągle męczę się na Pearls.

Hej, Macie jakieś porady dla nowicjusza ? bo szukałem poradnika i nic nie znalazłem w j.polskim

Nie chce Ci psuc całej zabawy w odkrywaniu tego świata. W kilku słowach: znajdź na serwerze port umożliwiający przesiadki, który nie jest okupowany przez żadną linię (poznasz po ilości odlotów). Stwórz flotę samolotów regionalnych, niekoniecznie nowych i obsłuż nimi kilkanaście nieodległych portów. Koniecznie zsynchronizuj rozkład w fale, by umożliwić przesiadki w ramach "minimum transfer time". Każdemu z nas pewnie zajęło kilka przedsiębiorstw zanim w końcu się udało, w tym cała przyjemność. :D

Hey żyjecie

mam pare pytań

ale nie wiem czy ktoś odpowie ???

Hey żyjecie

mam pare pytań

ale nie wiem czy ktoś odpowie ???


Jeszcze żyje :slight_smile:

Czołem, w AirlineSim bawię się już dosyć długo, ale pierwszy raz piszę tu na forum :) Mam pytanie czy jeżeli niedługo w Krakowie otwierają nowy terminal na którym będzie można się przesiadać to też w AirlineSim będzie on oznaczony jako umożliwiający przesiadki? Do tej pory jak próbowałem grać na KRK to w większości nic nie wychodziło, co najwyżej kilkanaście pasażerów na lot.

Nie sądzę aby sami autorzy gry śledzili to co się dzieje w Polsce. Wydaje mi się, że należy im zgłaszać zmiany i propozycje. Wg mnie Warszawa już dawno powinna mieć większą pojemność. Na przykład Radomia nie ma, a w sumie to mogłoby być to lotnisko, skoro dodano Lublin. Szymany też warto by było dodać.