Zagląda ktoś tutaj ?

Wiem, że jest nas tu sporo, może udałoby sie zebrać kilka osób, żeby wymienić sie doświadczeniami ?

Ja zaglądam :-).

Wiem, że jest sporo. Chyba wszyscy się wstydzą coś napisać…

PS Zawsze chętnie podpowiem jak są problemy.

Mam pytanko.

Jak skończą mi się kredyty i nie kupie nowych to muszę wszystko zaczynać od początku czy po prostu jak dokopię to mi się odwiesza gra? Czy jak wezmę samolot w lizingu to jak zawieszą mi konto to będę płacił ?

Nie jestem na sto procent pewien, ale wydaje mi się, że konta są likwidowane po dwóch tygodniach od momentu wyczerpania limitu kredytowego (chyba miesiąc tak naprawde, ale lepiej nie ryzykować?!).

Przez ten czas firma działa, jak działała. Po prostu nie mamy dostępu do niej.

Trzeba pamiętać, że jeśli nie uzupełnimy kredytów przez ten czas konto będzie ujemne.

Też tu zaglądam gdyby co :)

Od ponad roku jak WELLDONE Poland na Meigs i od dziś na Pearls jak Polish National Airlines :).

No to konkurencja mi wyrosła :) Jest kilka lini które operują z Warszawy i ciasno sie robi :)

Zaraz tam konkurencja :) Aczkolwiek fakt analizowałem czołówkę w której oczywiście jesteś i ilość wolnych slotów w WAW nie jest póki co tak źle :)

Mam nadzieje, że damy po galotach tym największym :)

Oj tak :) Na meigs też jesteś?

Ci "najwięksi" zgłosili się do pomocy w tłumaczeniu.

"coś" nie wyszło, także sam pomału działam…

Tak czy siak, powodzenia…!

A jak można Tobie pomóc w tym tłymaczeniu?

Trzeba znac angielski.

Mozna mi pomoc sprawdzajac przetlumaczone albo tlumaczyc.

Ja w wolnej chwili moge pomoc. Tak tlumaczyc, jak i sprawdzac.

Czy można należeć do dwóch sojuszy ?

Chyba tylko do jednego.

johnny19 mam pytanko

Jak wychodzi wypłata dywidendy ? Wypłacana jest co tydzień czy inny okres rozliczeniowy ? I jaki to rząd wielkości ?

Dzis sukcesem zakończyło sie wystawienie mojego IPO na giełdzie.

Jak ktoś chętny zapraszam do kupowania akcji :)

Dywidenda jest wypłaca tylko w momencie zysku (chyba 15 % wartości) czyli jeśli akcje wyjściowo kosztowały 50 AS to gdy na koniec okresu rozliczeniowego wynoszą 67 AS to mnożymy przez ilosc akcji i razy 15 % to jest dywidenda. Wypłacana akcjonariusza w zalezności od ich partycypacji w akcjach.Będziesz ją widział w przychodach.

Zgadza się.

Dywidenda jest wypłacana co tydzień. W zależności od posiadanej ilości akcji akcjonariusze dostają 15% od Twojego tygdniowego zysku netto.

Jeśli Twoja firma ma 4500000 zysku tygodniowo (profit) to 15% z tego dostają akcjonariusze w kwocie 675000.

Nie wygląda to za dobrze.

Twoja firma prawie w ogóle nie generuje zysku. Jeśli masz jakieś pytania zawsze mogę pomóc.

johny, z checia skorzystam. Ale to juz na priv ;)

Ja czasem też przeglądam forum. Co do tłumaczenia to chętnie pomogę :)